İSTANBUL YENİ UZMAN AKADEMİ’DE İŞYERİ HEMŞİRELİĞİ EĞİTİMLERİ0 552 860 76 10

Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) Kimdir?

İstanbul Diğer Sağlık Personeli Kursu veren Yeni Uzman Akademi olarak İş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu alabilirsiniz. Yasal yönetmeliğe göre iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışan, veri toplamada ve gerekli kayıtları düzenlemede hekime yardım eden sağlık çalışanlarına işyeri hemşiresi ya da diğer adı ile diğer sağlık personeli (işyeri hemşiresi) adı verilir.

Bu kapsamda Diğer Sağlık Personeli (işyeri hemşiresi) unvanı alacak meslekler meslekler: 

  • Hemşireler
  • Sağlık memuru
  • Çevre sağlığı teknisyeni
  • Acil tıp teknisyeni
İstanbul Diğer Sağlık Personeli Kursu

Diğer Sağlık Personelinin Eğitimleri

Diğer sağlık personeli eğitimleri Çalışma Bakanlığının kurs açması için yetkilendirdiği eğitim kurumları tarafından düzenlenir. İstanbul işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi bakanlık tarafından eğitim düzenlemek için yetkilendirilmiş ve gerekli izinlere sahip bir eğitim kurumudur.

 İstanbul işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi’de eğitimler 45 saat uzaktan eğitim ve 45 saat de örgün eğitim olarak yapılır.

Uzaktan eğitimler eğitim kurumumuzun uzaktan eğitim sayfasından kayıtlı derslerin takip edilmesi şeklinde düzenlenir. Bu eğitimlere kursiyerler diledikleri saatler arasında girebilirler.

Örgün eğitimler ise eğitim kurumumuzun dersliklerinde verilir. Örgün eğitimlerin ders saatleri daha önceden belirlenmiş bir program dâhilinde işlenir.

Pandemi döneminde İstanbul işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi tarafından örgün eğitimler online sisteme taşınmıştır. Böylelikle eğitimler aksatılmadan son hızıyla devam ederken katılımcılarımızın da ev ortamında derslere katılmalarına olanak sağlanmıştır.

Diğer Sağlık Personeli Sınavları

Eğitimini tamamlayan katılımcılarımızın ÖSYM tarafından yapılan işyeri hemşireliği sınavlarına katılarak yeterli puanı almaları gerekmektedir. Yeterli puanı alanlar işyeri hemşireliği (DSP) unvanı alarak göreve başlarken, sınavda başarısız olanlar ise sonraki sınavlara ÖSYM sınav başvuru işlemlerini yaparak tekrar girebilirler. 

Diğer Sağlık Personeli Çalışma Süreleri

Diğer sağlık personeli çalışma süreleriçalışan sayısına göre değişiklik gösterir.

Buna göre;

* Çok tehlikeli ve 10 – 49 çalışanı olan işyerlerinde: Çalışan başına 10 dk.

* Çok tehlikeli ve 50 – 249 çalışanı olan işyerlerinde: Çalışan başına 15 dk.

* Çok tehlikeli ve 250 üzeri çalışanı olan işyerlerinde: Çalışan başına 20 dk.

Yeni Uzman Akademi İşyeri Hemşireliği Kursu Başvuruları  

İstanbul işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi’den eğitim alacakların aşağıdaki belgelerle eğitim kurumumuza başvuru yapmaları gerekmektedir.

-Diploma

-Nüfus Cüzdanı

-Kurs Başvuru Dilekçesi ile başvuru yapabilirler.  

İşyeri Hemşireliği Eğitimlerinde 1 Numara

Katılımcılarımızın İstanbul işyeri hemşireliği kurslarında Yeni Uzman Akademi’yi seçmelerinin nedenlerini saymakla bitiremeyiz. Eğitim kurumumuzdan kurs almış katılımcılarımıza bu soruyu yönelttiğinizde birbirinden farklı birçok cevap almanız mümkündür. Dilerseniz katılımcılarımızın vereceği muhtemel cevaplardan sadece birkaç tanesini sizin için sıralayalım.

İstanbul işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi bütün kursiyerlerine ücretsiz olarak,

  • Konu anlatımı ve soru bankasından oluşan eğitim seti hediye etmekle beraber
  • Sınav öncesi 60 saatlik soru çözüm ve ders tekrar programları ve
  • İngilizce ve Rusça Eğitimleri
  • ISO 45001 Eğitimleri düzenlemektedir

Bu saydıklarımız katılımcılarımıza sunduğumuzun imkânların sadece birkaçı olmakla beraber,

İstanbul işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi olarak eğitim ailemizin bir parçası olarak katılımcılarımızı ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.  Kurs dönemi boyunca ve kurslarını başarı ile tamamlamalarının ardında da bağlarımızı koparmamak ve onlara imkânlarımızın el verdiği dairede bütün desteği sağlamak amacıyla sosyal medya hesaplarımız üzerinden İSG alanındaki gelişmeleri bildirerek ve yine sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığımız iş ilanları ile destek veriyoruz. Sizler de eğitim kurumumuzu https://www.facebook.com/taner.basol.311   facebook ve https://instagram.com/yeni_uzmanakademi?igshid=j2kucvlxiut instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İstanbul işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi eğitimlerinde sadece kendi kursiyerlerini değil iş sağlığı ve alanında emek harcayan ve eğitim alan meslektaşlarına hizmet etme amacıyla dijital ders notlarını ve İSG alanındaki mevzuatları da sitemiz üzerinden yayınlıyoruz. Ana sayfamızda bulunan ders notları butonunu tıklayarak veya  https://yeniuzmanakademi.com/is-guvenligi-ders-notlari linkinden ders notlarını indirebileceğiniz gibi yine ana sayfamızda bulunan İSG Mevzuatları butonuna tıklayarak veya https://yeniuzmanakademi.com/is-sagligi-ve-guvenligi-mevzuatlari linkinden mevzuatları da indirebilirsiniz.

İstanbul işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi eğitim sektöründe 7 yılı birçok başarı ile beraber geride bırakmaya hazırlanan; iş sağlığı ve güvenliği alanında kurslar düzenleyen bir eğitim kurumudur.

Diğer sağlık personeli ( işyeri hemşireliği) eğitimlerinde adresiniz İstanbul işyeri hemşireliği kursu Yeni Uzman Akademi yarınlarınız da umut olsun.